Bez kategorii

Edukacja

Odwiedzamy Szkoły Podstawowe, Przedszkola. Opowiadamy o naszej pracy i pasji. Naszą pasją, miłością są zwierzęta. Chcemy się tym dzielić, opowiadać i edukować, na tyle ile potrafimy. A najmłodsi są nadzieją naszą, aby zmieniać mentalność ludzką. Poprawić bytowanie zwierzaków i to nie tylko psów i kotów ale także wszystkich zwierząt. 
Milka – przykładna sunia, rozdająca buziaki jest dla nich przykładem, że pies to też członek rodziny i traktowany jest z szacunkiem. Udowadnia, że jest przyjacielem człowieka na 100%.
To ona stara się przekazać co w psie jest najlepsze, a dzieciaki ją uwielbiają. Rozdaje tysiące całusów♥ Każdy może ją pogłaskać, przytulić i dać smakołyka. Radość i uśmiech tych dzieciaków, i co najważniejsze zrozumienie, po co to wszystko !Jest dla Nas największy podziękowaniem. Wierzymy, że małymi krokami uda się uświadomić społeczeństwo do tego aby:
– przede wszystkim kochali swoje zwierzęta,
– zapewnili im dobrobyt 
– koty i psy – sterylizowali, kastrowali ( zmniejszenie bezdomności psów i kotów) 
– chipowali bądź też zakładali adresatki swoim pupilom. T
o nasze tematy przewodnie takich spotkań, oczywiście wytłumaczone i dostosowane do wieku odbiorców. Ps testowane na własnych dzieciach