Bez kategorii

Zbieramy na szpitalik dla zwierząt

Drodzy przyjaciele 🙂
Jak wiecie, Przytul Pyska jako ośrodek cały czas się „buduje”. I jak to w życiu bywa zdarzają się rożne sytuacje, które zmuszają nas do działania. Sytuacje nie zawsze są miłe, śmieszne, wesołe, zdarzają się też sytuacje bez wyjścia, smutne, przykre. Takie jest po prostu życie !
W tym miejscu zawracamy się do Was z wielką prośbą. Nasza społeczność to ponad 2 tyś. ludzi. A jak wiecie w grupie siła!
Ok, już piszemy o co chodzi. Ośrodek to nie tylko psy i koty zdrowe, w pełni sił i wigoru. Do ośrodka trafiają również zwierzęta w potrzebie, chore, stare lub które wymagają zabiegów… Nasi wolontariusze działają na tyle ile mogą, aby zwierzaki,które potrzebują ciepła po zabiegach itp zabierane są do ich domów. Nie jesteśmy zabrać wszystkich 🙁 To był zawsze problem gdzie umieścić psa/ kota po operacji…
I tak nagle, okazuje się, że znalazła się okazja. Dosłownie okazja!
*Okazja to domek holenderski, który ma w wyposażeniu:
– wc
– 3 pomieszczenia ( dwa pokoje, pom. gospodarcze)
– kuchnię
– instalację elektryczną
– łącznie 24 m2
Domek jest w stanie gotowym do użytku po wysprzątaniu itp.
To nasza szansa na poprawę warunków, nie tylko zwierzaków, które potrzebują ciepła ( dosłownie) ale także na przygotowanie zwierzakom ciepłego posiłku w te mroźne dni. Jak również dla nas samych, którzy spędzają kilka godzin na mrozie.

Cena domku holenderskiego to 6,500 zł. Nie ukrywamy, że takiego domku szukaliśmy bardzo długo … i znalazł się sam. Cena jest dość spora, Ale jest tu nas ponad 2 tyś. i jeżeli każdy wpłaci po tylko 2,50 zł , to uda nam się zakupić domek. Powstanie szpitalik i ciepłe miejsce dla seniorów i zwierzaków po zabiegach.

Jeżeli chcesz pomóc w zakupie domku holenderskiego, poniżej dane do przelewu. Bardzo dziękujemy za wpłatę i wielką pomoc.

Dex,
ul. Północna 2, 56-400 Oleśnica
ING bank : 51 1050 1575 1000 0090 9820 2873
w tytule: darowizna domek